АМКУ підтвердив злиття МТС і ТриМоб

10 березня 2016, 18:39
2621
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

АМКУ надав можливість усім бажаючим висловитися з приводу можливого об'єднання МТС Україна та ТриМоб

Фото: АМКУ/facebook

Антимонопольне відомство повідомило про наміри другого за розміром абонбази стільникового оператора поглинути компанію, яка поза конкурсом отримала першу 3G-ліцензію в Україні, але не змогла скласти конкуренції лідерам галузі

Сьогодні Антимонопольний комітет (АМКУ) повідомив про намір МТС Україна (Vodafone Україна) придбати понад 50% у статутному фонді ТриМоба. АМКУ розмістив це повідомлення у розділі опитувань, очікуючи на обґрунтовані «заперечення та міркування щодо зазначеної концентрації». Відомство поставило собі за мету дізнатися думку широкого загалу, як ця угода може вплинути на ринок.

Чутки про намір МТС Україна викупити у підконтрольного Рінату Ахметову Укртелекома першого 3G-оператора виникли ще минулого року. В інтерв’ю журналу Новое Время новий гендиректор МТС Україна Ольга Устинова відмовилася розкрити подробиці угоди. Раніше джерело, знайоме зі станом справ, підтвердило бажання МТС Україна викупити ТриМоб.

За його словами, для МТС Україна найцікавішим активом можуть бути не 300 тис. користувачів, а ліцензія. У аутсайдера ринку є вже готове покриття в містах, які зараз для трійки найбільших операторів залишаються закритими. Київстар, МТС Україна та lifecell не можуть поки що будувати 3G у Запоріжжі, Черкасах і Житомирі, бо там радіочастоти зайняті військовими і вони не обіцяють їх звільнити найближчими місяцями.

Укртелеком отримав радіочастоти у діапазоні 1900-2100 МГц ще у 2005 році – тоді уряд видав 3G-ліцензію державному оператору з метою підвищення інвестиційної привабливості Укртелекома. Найбільші мобільні оператори вкрай різко сприйняли видачу дефіцитної ліцензії без конкурсу, оскільки вже кілька років стояли в черзі на 3G.

Через рік, наприкінці 2006 року Укртелеком запустив свою стільникову мережу, але так і не зміг скласти конкуренцію «великій трійці».

Зверніть увагу

29 грудня 2018, 22:38
Лонгріди
thumb img
Спецпроект

Вибір редакції

Лонгріди

Вчора, 17:44

article_img
Три історії про людей, які борються за Херсонщину
Мистецтво

Вчора, 08:03

article_img
Терапія коміксами. Рецензія на супергеройський трилер М. Найта Шьямалана Скло
Картки

Вчора, 10:57

article_img
Згода на секс: що змінює новий закон

Головне

Події

Сьогодні, 00:01

article_img
Закон щодо протидії буллінгу набув чинності
Фінанси

Вчора, 07:55

article_img
Курс валют від НБУ: долар і євро трохи зросли
Події

Вчора, 16:20

article_img
Адвокати оскаржили продовження арешту українським морякам