АМКУ оштрафував харківський аеропорт за завищення вартості паркування на 400%

11 січня 2016, 18:20
Антимонопольний комітет України (АМКУ) визнав завищеною вартість паркування на автомобільній стоянці біля харківського міжнародного аеропорту

"Рішенням Тимчасової адміністративної колегії Антимонопольного комітету України від 24.12.2015 визнано, що ТОВ НьюСистемс АМ на 400% завищувало вартість послуг з тимчасового зберігання транспортних засобів на автомобільній стоянці біля міжнародного аеропорту Харків для споживачів послуг аеропорту та осіб, що їх супроводжують", - зазначається у повідомленні АМКУ, опублікованому 11 січня.

Відео дня

Згідно з прийнятим рішенням, на підприємство Нью Системс АМ накладено штраф у розмірі 2 379 417,00 грн. Також його зобов’язали встановити економічно обґрунтовану вартість послуг.

"Виконання рішення призведе до зменшення витрат основної групи споживачів, які користуються послугами міжнародного аеропорту Харків, а також буде сприяти покращенню інвестиційного клімату Харківського регіону", - додали у АМКУ.

За даними, наведеними на сайті аеропорту, вартість паркування до 5 год складає 15 грн./год., до 3 діб - 80 грн./добу, більше 3 діб - 300 грн./тиж. (до 15 хвилин паркування безкоштовне).

Нагадаємо, у вересні минулого року Антимонопольний комітет України (АМКУ) рекомендував 12 великим мережам знизити ціни на нафтопродукти на своїх АЗС.

Показати ще новини
Радіо NV
X