АМКУ оштрафував групу ТАС Тігіпко на 55 млн грн за порушення при покупці Дніпрометизу

25 квітня 2019, 16:20

АМКУ оштрафував групу ТАС Сергія Тігіпка на 55 млн грн за порушення законодавства про захист економічної конкуренції при придбанні акцій Дніпрометизу і відмовив в концентрації.

Про це глава Антимонопольного комітету Юрій Терентьєв повідомив в Facebook.

"Комітет розглянув питання про покупку групою ТАС підприємства Дніпрометиз у підсанкційної Северстали. Було визнано, що зазначена транзакція була здійснена з порушенням законодавства про захист економічної конкуренції та санкційного законодавства. На відповідача - групу ТАС накладено штраф в розмірі 55 млн грн. Дозвіл не надано" , - зазначив він.

Відео дня

Северсталь придбала 60% акцій Дніпрометизу в 2006 році у групи ТАС. Згодом частка Северстали в українському підприємстві була збільшена до 98,6%.

У жовтні 2017 року Cambay Services Ltd (дочірня компанія Северстали) завершила операцію з продажу 100% акцій Dealzone Holding Ltd, що володіє 98,6% Дніпрометизу. Покупцем виступила компанія Blossom Investments (Естонія). Цій компанії в Україні також належить Агрі-Сервіс. Адреса Агрі-Сервіс збігається з адресою офісу ТАСкомбанк Тігіпко, а номер телефону раніше вказувався в якості контактного для зареєстрованої компанії ТАС Агро Тігіпко.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X