Американці допоможуть підвищити потужність українських реакторів

14 березня 2016, 15:32
280
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Американці допоможуть підвищити потужність українських реакторів - фото

Фото: uaenergy.com.ua

Турбоатом (Харків, Україна) і Westinghouse Electric Company (США) будуть співпрацювати для збільшення потужності українських АЕС

Турбоатом (Харків, Україна) і Westinghouse Electric Company (США) будуть співпрацювати для збільшення потужності реакторів типу ВВЕР-1000 АЕС України до рівня 110% від номінального

Про це в понеділок, 14 березня, повідомила прес-служба держпідприємства НАЕК Енергоатом.

Компанії підписали меморандум для координації і співробітництва в цьому напрямку.

"Стратегічне співробітництво з Турбоатомом - прекрасний приклад того, яким чином компанія Westinghouse забезпечує свого клієнта, компанію Енергоатом, інноваційними технічними рішеннями для подальшого підвищення ефективності і безпеки АЕС", - наводяться в повідомленні слова віце-президента і виконавчого директора Westinghouse Азіза Дага.

За його словами, в рамках проекту Енергоатому по підвищенню потужності АЕС Westinghouse має намір співпрацювати з місцевими українськими постачальниками.

У свою чергу президент "Енергоатому" Юрій Недашковський зазначив, що однією з головних цілей головної компанії є повноцінна експлуатація всіх існуючих енергоблоків АЕС, які забезпечують енергетичну безпеку країни.

Генеральний директор "Турбоатому" Віктор Суботін повідомив, що співпраця з Westinghouse і Енергоатому передбачає і розширення програми імпортозаміщення із залученням інших українських заводів.

"Разом з іншим харківським заводом Електроважмаш ми маємо намір розвивати цю ініціативу, зокрема, в частині поставок потужних двигунів і генераторів для АЕС", - сказав він.

Технології Westinghouse є базовими для майже половини робочих атомних електростанцій світу, в тому числі понад 50% атомних станцій Європи.

"Турбоатом" - єдиний в Україні виробник турбінного устаткування для гідро-, теплових і атомних електростанцій. Географія поставок підприємства охоплює 45 країн Європи, Азії, Америки та Африки.

Журнал НВ (№9)

Справа, котра топить президента

Напередодні президентських виборів Петро Порошенко опинився в епіцентрі потужного скандалу в оборонному секторі, який може коштувати йому другого терміну

Читати журнал українською

ТОП 3

Геополітика

Вчора, 20:43

thumb img
Мінус 10% ВВП. У Bloomberg підрахували ціну п'яти років окупації Криму для Росії
6433
Фінанси

Сьогодні, 09:30

thumb img
Навіщо потрібні термінали Bloomberg і Reuters для торгів ОВДП і при чому тут курс гривні
1077
Економіка

Сьогодні, 12:13

thumb img
Молдова обігнала Україну за зростанням ВВП
695

Головне

Геополітика

Сьогодні, 12:55

thumb img
П'ять років анексії: Могеріні назвала питання Криму пріоритетом Євросоюзу
Країни

Сьогодні, 07:29

thumb img
Масове вбивство в Новій Зеландії: Кабінет міністрів підтримав зміну законів про володіння зброєю
Економіка

Сьогодні, 15:09

thumb img
Адвокат Дерипаски заявив, що його статки через санкції скоротилися на $7,5 млрд