Американці в Чорнобилі бажають розвивати сонячну енергетику

20 вересня 2016, 14:27
У рамках офіційного візиту до США міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак та координатор з міжнародних енергетичних питань, керівник Бюро енергетичних ресурсів у Державному департаменті США Амос Хохштейн обговорили перспективи енергонезалежності України. Про це повідомляє Минэкології

Зокрема, йшлося про проекти відновлювальної енергетики та перспективи розвитку сонячних парків на території Чорнобильської зони.

«Я бачу великий інтерес американців брати участь у проекті зі створення парку відновлювальної (сонячної) енергетики у зоні відчуження. Це хороший сигнал для потенційних західних інвесторів», - зазначив Семерак.

Відео дня

Хохштейн схвально оцінив наміри українського уряду реформувати сферу надрокористування, оскільки, за його словами, існуюча система не може забезпечити Україні енергонезалежність через свою закритість та корумпованість.

За словами Семерака, ці негативні процеси насамперед загрожують національним інтересам та безпеці України.

«Це справді виклик для України і безпосередня загроза національній безпеці. Але я переконаний, що США є нашим стратегічним партнером у забезпеченні енергонезалежності України від "руского міра", - резюмував міністр.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X