Американський постачальник ядерного палива для українських АЕС збільшує виробництво в Європі

28 квітня 2016, 11:41
Westinghouse Electric Company розширює свій завод у Вестеросі (Швеція) через попит в Європі на поставки ядерного палива для реакторів ВВЕР-1000

Як йдеться у прес-релізі, інвестиції покривають додаткові виробничі потужності, паливно-інженерні роботи, а також придбання додаткового технологічного і складального обладнання для виробництва палива.

Відео дня

Офіційне відкриття нових об'єктів відбулося за участі старшого віце-президента по ядерному паливу і виробництва компонентів Westinghouse Хосе Еметеріо Гутьєрреса, а також в присутності представників муніципалітету Вестерос, місцевих ділових кіл і посольства України в Королівстві Швеція.

У 2016 році Westinghouse поставить п'ять паливних збірок на Південно-Українську та Запорізьку АЕС. П'ятдесят шість відсотків виробництва електроенергії України залежать від АЕС, які працюють на базі реакторів ВВЕР-1000.

Нагадаємо, у 2014 Westinghouse і Енергоатом підписали продовження контракту на постачання палива для реакторів ВВЕР-1000 на українських АЕС. Численні експертизи в Україні продемонстрували, що паливо Westinghouse працює безпечно і ефективно в відповідність технічним умовам реакторів Енергоатому.


Westinghouse Electric Company - американська електротехнічна і ядерна компанія США. Її заснував винахідник, промисловець і підприємець Джордж Вестінгауз в 1886 році.

Показати ще новини
Радіо НВ
X