Amazon відкрив першу офлайн-крамницю без продавців, кас і черг - відео

6 грудня 2016, 08:44
Інтернет-гігант Amazon представив світові свій проект Amazon Go і запустив його в Сіетлі - це ніби звичайний магазин, у якому немає продавців, кас і черг

Як пише AIN, скористатися магазином може кожен охочий. Клієнт ставить додаток, заходить в магазин, сканує QR-код з екрану смартфона, бере з полиць все, що йому сподобалося, і виходить.

Відео дня

Поки що це єдиний у світі магазин такого формату. Він займає площу в 167 кв. м, і поки що (на час бета-тесту) доступний тільки співробітникам компанії. Але вже до початку 2017 року очікується, що він відкриється для всіх.

У компанії поки не розповідають в деталях, як саме працюють технології для забезпечення такого купівельного досвіду. Відзначають лише, що поєднання датчиків, ІІ і машинного навчання працює приблизно так само, як в безпілотних авто.

В основі лежить технологія Just Walk Out. Вона автоматично засікає, коли продукти знімаються з полиць і повертаються на місце, щоб сформувати віртуальну корзину.Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X