Альфа-Банк отримав нового генерального менеджера

16 лютого 2017, 08:26
Генеральним менеджером Альфа Банку Україна стане Іван Світек
Як йдеться у повідомленні фінустанови, він змінив на цій позиції Рушана Хвесюка, який з 2013 року був Головним керуючим директором Альфа-Банку Україна.
14 лютого 2017 року рішенням наглядової ради Укрсоцбанку Рушана Хвесюка було обрано головою Наглядової Ради ПАТ Укрсоцбанк (Україна)
Останнім місцем роботи Світека була посада керуючого директора Голови правління банку Хоум кредит в Росії, який належить до міжнародного холдингу Home Credit B.V. зі штаб-квартирою в Амстердамі (Нідерланди).
Окрім того, Світек працював у США, Франції, Австрії, Ірландії, Німеччини, Бразилії та Росії.

В 1991 році він обіймав посаду Радника міністра фінансів Чехословаччини, а потім - з 1993 по 1994 роки – працював в Citibank (Прага, Чехія). З 1994 по 1998 роки Світек працював в Pepsi Cola Intarnational в Австрії та Чехії. Протягом 1998 - 2008р.р. Іван Світек працював в General Electric – Capital Services, де обіймав позиції Головного фінансового директора, Заступника Голови Правління; Заступника Головного керуючого директора GE Capital Bank (Прага, Чехія); керівника GE Consumer Finance (Дублін, Ірландія) та Президента і Головного керуючого директора GE Money Bank (Сан-Пауло, Бразилія).

Відео дня

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X