Акціонування Укрзалізниці стало одним з найяскравіших подій минулого року

13 квітня 2016, 18:54
Корпоратизація УЗ – це найбільша угода в історії України, заявив виконавчий обов'язки голови правління ПАТ Укрзалізниця Євген Кравцов в інтерв'ю порталу Delo.UA.

За словами Кравцова, злиття 50 компаній із загальною вартістю угоди майже в 250 млрд гривень – нічого подібного не було і ніколи не буде. Він додає, що корпоратизація УЗ увійшло в ТОП-5 змін, які відбулися в Україні за 2015 рік.

Відео дня

Кравцов каже, що це тільки початок реформування підприємства і потрібно рухатися далі.

Нагадаємо, 21 жовтня 2015 року ПАТ Укрзалізниця було зареєстровано в рамках корпоратизації Державної адміністрації залізничного транспорту України. З 1 грудня 2015 року ПАТ Укрзалізниця початок господарську діяльність. Засновником є держава в особі Кабінету міністрів.

Перелік підприємств включає шість залізниць, вагоноремонтні заводи, залізничні державні підприємства, проектно-вишукувальні інститути залізничного транспорту, а також ряд проектно-конструкторсько-технологічних бюро.

Раніше Кабмін звільнив з посади в. о. голови ПАТ Укрзалізниця Олександра Завгороднього. На сьогоднішній день обов'язки голови правління ПАТ виконує член правління Євген Кравцов.

12 квітня 2016 року переможцем конкурсу на голову правління ПАТ Укрзалізниця став польський топ-менеджер Войцех Балчун. Тепер його кандидатуру повинен затвердити Кабінет міністрів України.Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X