Аграрний комітет рекомендував Раді продовжити заборону на продаж сільгоспземель до 2020 року

18 грудня 2018, 18:17

Комітет Верховної Ради з питань аграрної політики та земельних відносин рекомендував парламенту прийняти законопроект щодо продовження мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення до 1 січня 2020 року.

Про це повідомив глава комітету, депутат Верховної Ради Олег Кулініч.

За словами Кулініча, аграрний комітет у вівторок розглянув 16 зареєстрованих законопроектів щодо продовження мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення. Всі вони пропонували різні дати зняття мораторію - від 22 квітня 2019 року до 1 січня 2030 року.

Відео дня

Глава комітету відзначив, що оптимальним терміном продовження мораторію він вважає один рік, як пропонується законопроектом № 9355-5.

"Як голова земельної підкомітету я запропонував підтримати законопроект №9355-5 і рекомендувати Верховній Раді прийняти його в цілому як закон, що і було підтримано Аграрним комітетом", - написав він.

Законопроект передбачає що Кабмін до 1 березня 2019 року має розробити і внести на розгляд парламенту проект закону про обіг земель сільськогосподарського призначення.

Кулініч додав, що суспільство в цілому негативно налаштоване по відношенню до вільного обігу земель.

Раніше прем'єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що незалежно від рішень Верховної Ради щодо продовження мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення, він буде фактично діяти до прийняття закону про обіг земель.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X