Ахметов вкладе $150 млн у Маріупольський завод

6 вересня 2016, 14:39
Маріупольський металургійний комбінат ім. Ілліча (ММК), що входить у групу Метінвест, мажоритарним акціонером якої є компанія Систем Кепітал Менеджмент Ріната Ахметова, почав реалізацію масштабного проекту з технічного переозброєння – будівництво машини безперервного лиття заготовки (МБЛЗ)№4

Про це повідомили в прес-службі групи Метінвест.

"Загальні інвестиції в проект складуть більше $150 млн", – йдеться в повідомленні.

5 вересня в Лінці (Австрія) генеральний директор меткомбінату Юрій Зінченко уклав контракт на будівництво МБЛЗ з світовим виробником обладнання для чорної і кольорової металургії Primetals Technologies Austria GmbH.

Відео дня

Згідно з повідомленням, розпочати будівництво комплексу планується у вересні 2016 року, введення об'єкта в експлуатацію заплановано на 2018 рік.

"Будівництво сучасного енергоефективного агрегату дасть можливість збільшити виробництво напівфабрикатів на 30% – до 4 млн тонн слябів на рік. Нова технологія передбачає скорочення витрат чавуну, вапна та феросплавів, що призведе до зниження собівартості слябів", – зазначили в Метінвесті.

Раніше повідомлялося, що вартість частини компаній Ахметова різко обвалилася.


ММК ім. Ілліча входить до групи Метінвест. Основними акціонерами є Систем Кепітал Менеджмент (71,24%) Ріната Ахметова і група компаній Смарт-холдинг (23,76%) Вадима Новинського.

Показати ще новини
Радіо NV
X