Агентство Fitch оновило рейтинги України

28 квітня 2018, 14:40

Міжнародне рейтингове агентство Fitch Ratings підтвердило довгострокові суверенні рейтинги дефолту емітента (РДЕ) України в іноземній і місцевій валюті на рівні B- з прогнозом рейтингів "стабільний".

Про це повідомляється на сайті агентства.

Короткострокові РДЕ в іноземній і місцевій валюті підтверджені на рівні B, "стелю" (ризик обмеження переказу іноземної валюти за кордон і конвертованості валюти урядом рейтингованих країни) підтверджено на рівні B-.

Відео дня

Рейтинг довгострокових випусків пріоритетних незабезпечених облігацій України підтверджений на рівні B-, короткострокових пріоритетних незабезпечених облігацій в національній валюті - на рівні B.

"Не дивлячись на значний прогрес в області макростабілізації, енергетики, пенсій і боротьби з корупцією, політичні ризики для порядку денного реформ пов'язані з роздробленими політичними силами, зростанням популістських голосів і повільним відновленням після глибокої кризи. Президентські і парламентські вибори заплановані на 2019 рік, що збільшить політичну вартість реформ", - сказано в повідомленні.

Раніше повідомлялося, що агентство Fitch зробило принизливий прогноз для України.

Показати ще новини
Радіо NV
X