Аграрії знайшли ще один ринок збуту українського борошна та пластівців

7 вересня 2016, 08:44
ВАТ Державна продовольчо-зернова корпорація України (ДПЗКУ) розвиває нові ринки збуту для борошна і пластівців і готується вийти на ринок Китаю 

Як пише Delo.ua, про це в розповів в. о. голови правління ДПЗКУ Борис Приходько.

"Ми продаємо борошно в країни Північної Африки, Корею, Ліван. Крім того, ми намагаємося розширити географію наших поставок. Ведемо переговори з Індонезією. Вони зацікавлені в імпорті з України як аграрної сировини, так і продуктів переробки, зокрема борошна", — зазначив Приходько.

Відео дня

Борошно ДПЗКУ продає і на внутрішньому ринку. Так, за результатами 2015/2016 МР, компанія відвантажила 59,2 тис. тонн борошна на український ринок. Незважаючи на те, що основним ринком збуту борошна для ДПЗКУ є ринок України, в компанії переконують, що наразі намагаються переорієнтуватися на зовнішні ринки.

Своєю конкурентною перевагою перед окремими заводами-виробниками в компанії називають розгалужену інфраструктуру потужностей, що дозволяє відвантажувати борошно великими партіями.

Крім того, ДПЗКУ планує відправляти на експорт 80% пластівців, вироблених на заводі в Новоукраїнці Кіровоградської області.

Нагадаємо, ціни на пшеницю у світі впали до мінімуму останніх 10 років

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X