Незважаючи на воєнні дії. Аграрії готуються розпочати посівну

18 березня 2022, 11:28

Підприємства Укрпромівест-Агро мають намір провести всі роботи у повному обсязі

Агропромислова компанія Укрпромінвест-Агро не відхиляється від плану сільськогосподарських робіт - її підприємства активно готується до посівної кампанії та сезону виробництва цукру.

Відео дня

За інформацією прес-служби компанії, всі необхідні ресурси та паливо вже поставлено на склади компанії у Вінницькому регіоні. У плановому режимі проводять ремонтні роботи на цукрових заводах компанії.

«Підрядні організації розпочали роботи з підготовки ТЕЦ заводів до нового виробничого сезону. Розпочато закупівлю технологічних матеріалів та пакування, відновлюваних енергетичних ресурсів. Тому наші підприємства будуть готові прийняти та переробити як власний буряк, так і буряк наших партнерів», – зазначає перший заступник генерального директора Упі-Агро Роман Огородов.

Він зазначає, що функціонування українських підприємств на територіях, де не ведуться бойові дії – не лише запорука соціальної стабільності держави, а й фундамент відновлення країни після перемоги.

Укрпромівест-Агро — вертикально-інтегрована агропромислова компанія, що спеціалізується на вирощуванні сільгоспсировини, виробництві цукру та борошна, а також тваринництві. Земельний банк компанії складає 120 тис. га. Компанія працює у Вінницькій, Житомирській, Черкаській, Полтавській, Дніпропетровській та Кіровоградській областях.

Показати ще новини
Радіо NV
X