Рейтингове агентство Moody's відкликало всі національні рейтинги в Росії

0 коментувати
Минулого тижня Moody's Investors Service заявило, що ухвалили принципове рішення про відкликання рейтингів за національною шкалою в Росії

Минулого тижня Moody's Investors Service заявило, що ухвалили принципове рішення про відкликання рейтингів за національною шкалою в Росії

Міжнародне рейтингове агентство Moody's закриває свою дочірню фірму в Росії - Moody's Інтерфакс і відкликає всі рейтинги за національної шкалою

Як повідомляє Інтерфакс-Україна, відкликані рейтинги були присвоєні приблизно 150 російським емітентам, в тому числі найбільшим банкам і компаніям.

Минулого тижня Moody's Investors Service заявило, що ухвалили принципове рішення про відкликання рейтингів за національною шкалою через останні зміни в законодавстві Росії. 

"Це рішення ми ухвалили на тлі законодавчих змін і інших потенційних обмежень щодо бізнесу з присвоєння рейтингів за національною шкалоюю у Росії. Зокрема, очікувані вимоги значно обмежать незалежність агентства і його можливості використовувати глобальні ресурси Moody's" , - пояснили в компанії. 

Рішення про припинення присвоєння національних рейтингів, оголошене Moody's, не стосується рейтингів, що присвоюються за міжнародною шкалою.

Нагадаємо, раніше в міжнародному рейтинговому агентстві Fitch заявили, що швидше за все припинять видавати рейтинги для російських компаній через санкції, які ввели проти Росії ЄС і США.

Передплатіть журнал НВ за спеціальною ціною

До кінця листопада дешевше на 110 грн.
Передплатіть журнал на 12 місяців усього за 559 грн.

Ваш промокод для сплати онлайн – 89790834

Передплатити журнал
Ukraine-2020

Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Економіка ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: