Рейтингове агентство Moody's відкликало всі національні рейтинги в Росії

18 березня 2016, 10:13
Міжнародне рейтингове агентство Moody's закриває свою дочірню фірму в Росії - Moody's Інтерфакс і відкликає всі рейтинги за національної шкалою

Як повідомляє Інтерфакс-Україна, відкликані рейтинги були присвоєні приблизно 150 російським емітентам, в тому числі найбільшим банкам і компаніям.

Минулого тижня Moody's Investors Service заявило, що ухвалили принципове рішення про відкликання рейтингів за національною шкалою через останні зміни в законодавстві Росії.

Відео дня

"Це рішення ми ухвалили на тлі законодавчих змін і інших потенційних обмежень щодо бізнесу з присвоєння рейтингів за національною шкалоюю у Росії. Зокрема, очікувані вимоги значно обмежать незалежність агентства і його можливості використовувати глобальні ресурси Moody's" , - пояснили в компанії.

Рішення про припинення присвоєння національних рейтингів, оголошене Moody's, не стосується рейтингів, що присвоюються за міжнародною шкалою.

Нагадаємо, раніше в міжнародному рейтинговому агентстві Fitch заявили, що швидше за все припинять видавати рейтинги для російських компаній через санкції, які ввели проти Росії ЄС і США.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X