Аеропорту Бориспіль можуть дати нове ім'я

13 червня 2016, 12:44
Міжнародний аеропорт Київ (Жуляни) планується перейменувати на честь авіаконструктора Ігоря Сікорського, а міжнародний аеропорт Бориспіль (обидва – Київ), найбільший аеропорт країни, - на честь художника Казимира Малевича

Про це повідомляє Інтерфакс-Україна з посиланням на прес-службу Київської міськдержадміністрації (КМДА).

"6 червня пройшло чергове засідання комісії з питань перейменувань, я є співголовою цієї комісії. До порядку денного були включені питання щодо перейменування аеропорту Київ на честь авіаконструктора Ігоря Сікорського ", - сказав заступник голови КМДА Олексій Резніков під час круглого столу на тему: Малевич: український вимір та глобальний погляд.

Відео дня

У КМДА також зазначають, що ідея перейменування аеропорту Бориспіль на честь художника-авангардиста Казимира Малевича також знайшла підтримку серед громадськості.

Резніков зазначив, що колектив аеропорту Киї підтримав ініціативу щодо перейменування. Він повідомив, що це питання винесено на громадське обговорення, яке триватиме два місяці, після чого буде повторне рішення комісії з питань перейменувань. Після проходження процедури обговорення відповідне подання буде внесено до Київради.

Нагадаємо, 19 травня депутати схвалили перейменування Дніпропетровська та понад 260 населених пунктів.

Показати ще новини
Радіо NV
X