Аеропорт окупованого Сімферополя віддали другу Путіна

26 серпня 2016, 18:29
Контроль над аеропортом Сімферополя передали банку Росія, власниками якого є друг Володимира Путіна Юрій Ковальчук і Олег Жестков, пише РБК

За словами Жесткова, аеропорт міста перейшов в управління ТОВ Міжнародний аеропорт Сімферополь.

Спочатку аеропортом управляло однойменне АТ, на 100% належить призначеному Росією окупаційному уряду Криму. Але тепер ТОВ отримало весь майновий комплекс аеропорту. В кінці червня угоду схвалила Федеральна антимонопольна служба (ФАС).

Відео дня

За словами радника призначеного Путіни "глави Криму" Сергія Аксьонова з транспорту Анатолія Цуркін, угода відбулася в рамках Інвестугоду з будівництва нового пасажирського терміналу сімферопольського аеропорту, нової компанії (ТОВ Міжнародний аеропорт Сімферополь) влада передала все майно аеропорту, отримавши натомість 49% частку .

Жестков в березні 2016 року став незалежним директором "Російського національного комерційного банку" (РНКБ), основного банку, що працює в анексованому Криму.

Як повідомлялося, напередодні банки Росія і РНКБ схвалили операцію на 34,9 млрд рублів (близько $ 540 млн) строком до 31 грудня 2031 року зі ТОВ Міжнародний аеропорт Сімферополь для будівництва нового терміналу.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X