Аеропорт Бориспіль можуть передати в управління іноземній компанії

5 серпня 2016, 07:59
Малазійські компанії хочуть взяти участь в управлінні аеропортами України

Йдеться про Malaysia Airports Holdings Berhad (MAHB, Malaysia Airports), яка також успішно керує другим за величиною аеропортом Стамбула Sabiha Gokcen

Про це заявив прем'єр-міністр Малайзії Наджіб Тун Разак за підсумками переговорів з президентом України Петром Порошенко, передає Інтерфакс-Україна.

Відео дня

"Йшлося про можливості залучення такого ефективного оператора в управління - або на умовах державного партнерства, або на умовах концесії - нашими найбільшими аеропортами в Україні. В першу чергу, йшлося про Борисполі", - уточнила заступник міністра економічного розвитку Юлія Ковалів.

Зауважимо, Malaysia Airports управляє 5 міжнародними і 16 внутрішніми аеропортами в Малайзії (не рахуючи ще 18 аеродромів для літаків короткого зльоту і посадки), а також аеропортами Sabiha Gokcen в Стамбулі (з 2008 року) і Rajiv Gandhi в Хайдарабаді в Індії (з 2003 року). Раніше була також оператором аеропорту Астана в Казахстані (2007-2009 роки) і Indira Gandhi в Нью-Делі (2007-2015 роки).

З аеропорту Бориспіль понад 50 авіакомпаній здійснюють регулярне сполучення більш ніж на 100 маршрутах по всьому світу. За останні 3 року пасажиропотік аеропорту Бориспіль показав рекордне зростання.

Показати ще новини
Радіо NV
X