АПУ та МВС відклали створення фінансової поліції

28 квітня 2017, 15:38
Нацрада реформ забракувала законопроект Міністерства фінансів

У середу, 26 квітня 2017 року, Національна рада з реформ за головування заступника глави Адміністрації президента України Дмитра Шимківа повернула «на доопрацювання» законопроект Про службу фінансових розслідувань.

Відео дня

Про це повідомив на своїй сторінці у facebook народний депутат від Самопоміч Андрій Журжій.

За його словами, приводом для відмови у затверджені законопроекту стало, зокрема, неврахування раніше наданих пропозиції МВС. А також той факт, що не відбувалося обговорення роботи служби фінансових розслідувань з громадськістю.

«Смішно, але Нацрада по законопроекту не засідала. Жодної дискусії щодо аспектів, по яких критикують, не було. Просто хтось в Нацраді вирішив, що МВС знає краще, аніж Мінфін, і їх позиція важливіша, – каже Журжій. – Переконаний, що це є звичайним саботажем реформи! І тепер маємо пряму відповідь хто це робить – МВС на чолі з Ареном Аваковим та АПУ, яка дозволяє їм це робити».

Нагадаємо, у січні поточного року міністр внутрішніх справ Аваков на свої сторінці у facebook відверто розкритикував ідею Мінфіну про створення фінансової поліції. «Ніякої фінансової поліції допускати не можна! Потрібно робити сучасну Службу фінансових розслідувань, а не ремейк пострадянського ОБХСС», – написав Аваков.

В МВС намагаються не допустити передачу всіх економічних блоків силових органів, якими наразі керує відомство Авакова, які Міністерство фінансів намагається об’єднати у фінансову поліцію під своїм крилом.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X