Адміністрація президента отримає доступ до даних про виплати ПДВ

19 квітня 2017, 14:52
Уповноважені особи Ситуаційного центру Адміністрації Президента України будуть мати доступ до автоматизованих інформаційних і довідкових систем ДФС без права корегування

Про це повідомила прес-служба відомства.

"Це спрямовано на забезпечення прозорої системи ефективного моніторингу та аналізу функціонування системи електронного адміністрування ПДВ", - йдеться в повідомленні.

Відео дня

Також в ДФС відзначають, що надання таких даних буде забезпечуватися у відповідності з положенням про Державну фіскальної службі України та положенням про Адміністрацію президента, а також відповідно до Угоди про інформаційне співробітництво між ДФС і АПУ від 23 листопада 2015 року.

"За рахунок впровадження Електронного реєстру автоматичного відшкодування ПДВ процес повернення бюджетних коштів платникам стає максимально прозорим. Будь-який платник податків має можливість відслідковувати весь процес від подачі заявки до отримання коштів", - стверджують у відомстві.

Зазначений реєстр у відповідності зі статтею 200.7.3 Податкового кодексу України не має обмеженого доступу. Він є публічним, відкритим і оприлюднюється на сайті Міністерства фінансів України.

Нагадаємо, що напередодні заступник глави АП, секретар Нацради реформ Дмитро Шимків звернувся до в. о. голови Державної фіскальної служби Мирослава Продана з офіційним дорученням надати доступ Адміністрації президента до реєстру автоматичного відшкодування ПДВ.

Пізніше Шимків зазначив, що Адміністрація президента України отримує доступ до баз даних Державної фіскальної служби для вивчення проблем з адмініструванням та відшкодуванням ПДВ, це буде здійснюватися лише в режимі читання.

Показати ще новини
Радіо НВ
X