Абромавичус поставив "ультиматум" депутатам, що блокують приватизацію

13 листопада 2015, 15:03
Глава Міністерства економіки Айварас Абромавичус на годині запитань до уряду в парламенті розкритикував позицію депутатів, які не підтримують закони про оновлення процедури приватизації

"Я не зовсім розумію, хто блокує приватизацію. З одного боку, я розумію популістів, які апелюють до свого електорату, так би мовити, "Баба-Яга завжди проти". Але я не можу зрозуміти більш прогресивну частину депутатів. Ми всі знаємо щодня статті в газетах, хтось поставляє газ на ОПЗ, хтось поставляє ще щось на держпідприємства за завищеними цінами і потім отримує продукцію за заниженими", - цитує Абромавичуса Українська правда.

Відео дня

При цьому глава Мінекономіки відзначив, що уряд сподівається на підтримку Радою законів про індустріальні парки, електроавтомобілі й приватно-державну співпрацю.

"Або ми всі беремо участь в якійсь змові з розкрадання державних грошей в особливо великих розмірах, або ми, все-таки, щось робимо. Немає такої країни, яка може керувати 1374 працюючими підприємствами", - додав Абромавичус.

Крім того, міністр повідомив, що для приватизації Одеського припортового заводі вже призначений радник - швейцарський банк UBS. "Покажемо на прикладі ОПЗ, як це робиться професійно, по-іншому. Отримаємо кредит довіри від населення, бізнес-спільноти і робимо все далі", - заявив він.

Нагадаємо, раніше Кабінет міністрів України продовжив до 31 липня 2016 року терміни приватизації основних державних активів - енергокомпаній, Одеського припортового заводу (ОПЗ) і Сумихімпрому, - раніше запланованих до продажу до кінця 2015 року.

Редактор: Марія Кабацій
Показати ще новини
Радіо НВ
X