Абромавичус пішов через заступника голови правління Нафтогазу - депутат

3 лютого 2016, 19:20
Як заявив народний депутат Сергій Лещенко, причиною відставки міністра економіки Айвараса Абромавичуса стала спроба заступника голови Блоку Петра Порошенка Ігоря Кононенка призначити на посаду заступника міністра економіки Андрія Пасішника

«Пасішник, нинішній заступник голови Нафтогазу, історично близький до групи "Воля народу", яка віднедавна після вступу туди Довгого стала рятувати коаліцію голосами. Але в обмін на це "Воля народу" хотіла врахування своїх інтересів на ринку енергоносіїв. Зокрема, у компанії "Укргазвидобування". Ця компанія через Нафтогаз з недавнього часу знаходиться в підпорядкуванні Мінекономіки», -- заявив Лещенко.

Відео дня

Нагадаємо, що Андрій Пасішник зараз займає посаду заступника голови правління Нафтогазу України. За відсутності Андрія Коболєва він виконує його обов'язки. Пасішник до призначення до Нафтогазу працював в компанії WOG яка входить в групу «Континіум» і був помічником нині покійного народного депутата Ігоря Єремеєва.

Пасішник входив до наглядової ради Укргазвидобування, коли її очолював колишній глава компанії Сергій Косюк. Пізніше Косюк пішов у результаті корупційного скандалу: ГПУ звинуватило його у продажі скрапленого газу за заниженими цінами структурам групи «Континіум».

До приходу в WOG Андрій Пасішник працював в компанії Вік Ойл, разом з нинішнім головою правління Укртранснафти Миколою Гавриленко. Раніше підприємець Ігор Коломойський заявляв, що за призначенням Гавриленко стоїть Ігор Кононенко.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X