Абромавичус назвав зарплати очільників Укрзалізниці та Електроважмашу

12 квітня 2016, 19:37
Зарплатня нового голови правління ПАТ Українська залізниця становитиме до 1,5 мільйона доларів на рік, а керівника держкомпанії Електроважмаш - до 600 тисяч доларів на рік

При цьому головна умова для них - виконання ключових показників роботи підприємств, пише УНІАН із посиланням на слова міністр економічного розвитку України Айвараса Абромавичуса.

Відео дня

"Зарплата керівника в Укрзалізниці може сягати до 1,5 мільйона доларів на рік. 25% від цього - фіксована заробітна плата, а інше - якщо тільки результати будуть. У керівника Електроважмашу зарплата становитиме близько 600 тисяч доларів в рік. Постійний оклад його складатиме 150 тисяч доларів на рік, тобто більше 10 тисяч доларів на місяць", - сказав міністр, зазначивши, що цих грошей достатньо "для життя" в українській столиці.

На його думку, це якісні кандидати, яким потрібна лише політична підтримка. Їх необхідно призначити на найближчому засіданні уряду.

"Якщо наступний прем'єр-міністр захоче показати свої реформаторські наміри - це його перший шанс, - сказав Абромавичус.

Нагадаємо, конкурс на посаду глави Укрзалізниці виграв поляк. Комітет з призначення керівників при Міністерстві економічного розвитку і торгівлі пропонує Кабінету міністрів України призначити головою ПАТ Укрзалізниця екс-голову залізничної компанії Польщі PKP Cargo Войцеха Балчуна.

Показати ще новини
Радіо НВ
X