А хура й досі там. Тендер на будівництво підходів до мосту в окупований Крим зірвався

10 січня 2017, 08:48
Російське держагентство залізничного транспорту (Росжелдор) не змогло визначити генпідрядника з будівництва залізничних підходів до транспортного переходу через Керченську протоку, бо не отримало жодної заявки

Про це повідомляє агентство РИА Новости

Зауважимо, що агентство Росжелдор планувало визначити генпідрядника за підсумками тендера, про який оголосило в грудні 2016 року.

Відео дня

Термін виконання контракту - листопад 2019 року. Максимальна ціна - 16,9 мільярда рублів. Заявки приймалися до 9 січня.

"Після закінчення терміну подачі заявок не подають жодної заявки. Запит пропозицій визнаний таким на підставі, передбаченій частиною 19 статті 83 Федерального закону № 44-ФЗ", - йдеться в документах агентства.

Раніше російське видання КоммерсантЪ писало, що терміни будівництва моста через Керченську протоку з території Росії в окупований Крим можуть змінитися, оскільки вже двічі не вдалося визначити генерального підрядника з будівництва залізничних підходів до мосту, через відсутність заявок.

Джерела видання зазначали, що основною проблемою є низька вартість контракту.

Згодом Мінтранс РФ спростував зрив термінів створення залізничних підходів до мосту в окупований Крим.

Після анексії Криму в 2014 році президент Росії Володимир Путін заявив про необхідність побудувати перехід через Керченську протоку. Побудувати міст обіцяли до 2018 року, здати в експлуатацію влітку 2019-го.

Оціночна вартість будівництва моста через Керченську протоку становить 227,92 млрд рублів (близько $3,5 млрд).

Показати ще новини
Радіо НВ
X