Вісім тисяч гривень для ФОПів. Дія почала приймати заявки на карантинну допомогу

19 квітня 2021, 19:49

У понеділок, 19 квітня, Дія почала приймати заявки на карантинну допомогу в 8 тис. грн для ФОПів і найманих працівників в червоній зоні.

Портал Дія почала приймати заявки на карантинну допомогу в 8 тис. грн ФОПам і найманим працівникам в червоних зонах. Про те, що приймання заявок почнеться з 19 квітня раніше заявляв прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

Відео дня

Щоб подати заявку на карантинну допомогу потрібно зареєструватися на порталі або в додатку Дія для Android додатку для iOS функція з'явиться пізніше). На порталі потрібно вибрати вкладку Послуги - Пенсії, пільги і допомога - Одноразова допомога ФОПам і найманим працівникам.

«Ви можете подати заяву на отримання допомоги в розмірі 8000 грн з Державного бюджету України. Крім цього, ви можете додатково отримати виплату за рахунок коштів місцевого бюджету. Рішення про призначення цієї допомоги і її розмір приймають органи місцевого самоврядування», - наголошується в описі послуги на порталі Дія.

Подати заявку для отримання карантинної допомоги можна протягом 30 днів з моменту потрапляння області в червону зону. Для громадян, у яких область потрапила в червону зону в лютому або березні цього року прийом заявок діє до 18 травня цього року.

Зі списком КВЕДів для отримання карантинної допомоги можна ознайомитися за посиланням.

Всього на цю програму підтримки ФОПів і найманих працівників в карантин уряд планує витратити близько 3 млрд грн.

Нагадаємо, що 6 квітня президент Володимир Зеленський підписав закон про карантинні виплати в червоних зонах в розмірі 8000 гривень . Крім гарантованої державою допомоги, ФОПи і наймані працівники зможуть додатково отримати виплати з місцевих бюджетів, якщо орган місцевого самоврядування прийме відповідне рішення.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо НВ
X