45% українських студентів отримують академічні стипендії – Міносвіти

17 листопада 2017, 11:42
45% українських студентів – понад 310 тисяч – отримують академічні стипендії

Про це повідомив перший заступник міністра освіти та науки Володимир Ковтунець, передає 112 Україна.

"Академічні підвищення, в тому числі, отримують понад 12%, це не лише відмінники, це ті, які за рейтингом успішності займають провідні позиції. Це значно більше, ніж ми мали відмінників у 2016 році", - сказав Ковтунець.

Відео дня

Він зазначив, що соціальні стипендії отримують 49,5 тисяч студентів, на це щомісячно витрачають понад 60 млн грн.

"Зараз стипендія дітей-сиріт становить понад 2300 грн, це не єдина виплата дітей-сиріт, вони ще отримують додаткові кошти на купівлю підручників. Найвища категорія – це учасники та переможці міжнародних предметних олімпіад, які отримують стипендії президента. Нинішнього року призери, переможці міжнародних олімпіад отримують стипендію близько 3000 грн", - додав представник міністерства.

У відомстві нагадали, що звичайна академічна стипендія наразі становить 1300 гривень.

"Підвищена академічна для таких гостродефіцитних спеціальностях становить майже 2500 грн, сюди включається стипендія для студентів, які навчаються на вчительських спеціальностях природничого, фізико-математичного спрямування, а також на низці природничих і технічних спеціальностей", - уточнив Ковтунець.

Раніше повідомлялося, що Кабмін підвищив стипендії для студентів: їхній розмір становитиме від 490 до майже 3 тисяч гривень.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X