43 фури та 22 вагони з українськими товарами затримані на кордоні з РФ - МЕРТ

5 липня 2016, 14:52
Штаб оперативного реагування Міністерства економічного розвитку і торгівлі (МЕРТ) України зафіксував факти непропуску транспорту з українськими товарами на кордоні з Російською Федерацією: затримано 43 фури та 22 вагони

Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

Як повідомляється в твіттері МЕРТ у вівторок, указ президента РФ щодо транзиту українських товарів доведено до митниць на кордоні.

Відео дня

Як повідомила Національна палата підприємців (НПП) Атамекен (Казахстан), вранці 5 липня близько 50 машин з українськими вантажами на адресу казахстанських компаній простоюють на російсько-білоруській ділянці державного кордону,

Із зазначеної кількості 10 машин - казахстанські перевізники. НВП пояснює, що дані машини перетнули зовнішню кордон Євразійського економічного союзу (ЄАЕС) до 1 липня поточного року і прибутку на контрольний пункт "Червоне" 30 червня.

У зв'язку з цим НВП звертається до підприємців Казахстану з проханням представити підтверджуючі факти і необхідну інформацію у випадку, якщо машини з товаром на адресу казахстанських компаній прибули на територію РФ до набрання чинності указу і простоюють там до сьогоднішнього дня.

Дана інформація буде направлена в комітет держдоходів Мінфіну для подальшого вирішення питання на рівні міжвідомчого взаємодії митних органів Казахстану і РФ щодо пропуску машин на територію Казахстану, зазначає НПП.

Автомобілі затримані у зв'язку з набранням чинності з 1 липня поточного року тимчасової заборони РФ на транзит українських товарів і на перевезення з третіх країн, які прямують через територію України в Казахстан, йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, 4 липня перший віце-прем'єр міністр України Степан Кубів, під час погоджувальної ради Верховної Ради повідомив, що Україна планує ввести дзеркальні торговельні та транзитні санкції відносно Російської Федерації.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X