120 кілометрів доріг або модернізація 150 танків. На що держава могла витратити виплати вкладникам Михайлівського - інфографіка

17 листопада 2016, 11:32
Український кризовий медіа-центр підрахував, на що можна було б витратити суму, яку держава буде змушена повернути вкладникам банку Михайлівський

Студія інфографіки Remarker підготувала інфографіку за результатами дослідження медіа-центру.

"Президент і парламент допомогли вкладникам банку Михайлівський. Нам, платникам податків, це може коштувати 1,2 мільярда гривень. Ми разом з Remarker порівняли гроші, які використовують для допомоги вкладникам, з іншими потребами суспільства", - говорять автори.

Відео дня

Зокрема, згідно інфорграфіці, суму можна було витратити на модернізацію 150 танків Булат, будівництво 120 кілометрів нових або ремонт 300 кілометрів зруйнованих доріг. Також за ці гроші можна було повністю забезпечити країну всіма необхідними вакцинами.

Нагадаємо, 15 листопада Верховна Рада затвердила запропонований президентом Петром Порошенком закон про відшкодування фізичним особам через систему гарантування вкладів фізичних осіб шкоди, заподіяної зловживаннями у сфері банківських та інших фінансових послуг.

Прийнятий законопроект викликав хвилю несхвальних коментарів у соцмережах.

Редактор: Марія Кабацій

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X