$1,7 млрд. Порошенко назвав суму третього траншу МВФ

24 січня 2016, 20:36
Президент України Петро Порошенко очікує найближчим часом від Міжнародного валютного фонду $1,7 млрд для поповнення золотовалютних резервів країни

Як повідомляє Інтерфакс-Україна, президент у ході візиту в Давос погодив з директором-розпорядником МВФ Крістін Лагард моменти, що стосуються надання Україні третього траншу кредиту.

Відео дня

За словами президента, в рамках співпраці з МВФ Україна очікує транш у розмірі $1,7 млрд вже найближчим часом. "У нас в золотовалютні резерви України найближчим часом надійде 1,7 млрд доларів. І це не все", - сказав глава держави в інтерв'ю українським телеканалам, показаному в неділю, 24 січня.

Порошенко також нагадав про зустріч з президентом Швейцарії, в ході якої була досягнута домовленість про надання Україні $200 млн кредиту, який теж піде на поповнення золотовалютних резервів. "А це і курс, і стабільність фінансової системи, грошової одиниці", - зазначив Порошенко.

Президент також повідомив, що сам просив прибрати з пенсійної реформи норму про підвищення пенсійного віку. "Враховуючи ту складну соціальну ситуацію, в якій опинилася у нас Україна, ми знайшли ці компроміси, нам пішли назустріч", - сказав Порошенко.

Раніше НВ повідомляло, що Петро Порошенко очікує виділення МВФ $7 млрд.

Нагадаємо, відкрита в березні 2015 року чотирирічна програма EFF загальним обсягом SDR12,348 млрд (близько $17,11 млрд за поточним курсом) з першим траншем в $5 млрд передбачала щоквартальний її перегляд і виділення в 2015 році ще трьох траншів.

У той же час Україна змогла отримати лише перші два транші.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X