ZV Development відкриває для українців нові стандарти якісного житла

21 серпня 2017, 16:10
Новини компаній

Екологічно, економно, ефективно: світові будівельні тренди стають реальністю в Україні

Поступово кам'яні маєтки з пишними ремонтами стають ознакою поганого смаку в свідомості більшості наших співвітчизників. Українці вчаться цінувати пейзаж за вікном більше позолочених меблів і розглядати економію ресурсів не як ознаку бідності, а як шанобливе ставлення до природи. Поки це відбувається, девелоперська компанія ZV Development впроваджує технології, які визначають розвиток світового ринку житла і стають затребуваними в Україні.

Що таке технологія prefab і як виглядають якісні prefab-будинки в Україні

У технологій, що дозволяють створювати будинки з готових панелей, довга історія. Якісний prefab (від англ. слова prefabricated – попередньо виготовлений) будується з герметичних утеплених блоків з встановленими на заводі вікнами, виведених для проводки і каналізації. Герметичність – ключове слово. Будівельники на ділянці отримують «конструктор», з якого за лічені години збирається будинок. Нічого змінювати в панелях не потрібно - виробник подбав про всі комунікації і технології, якими буде оснащений будинок.

Герметичність – ключове слово

Перші 16 домоволодінь, побудованих за таким методом, розташовані в котеджному містечку «Коник» в Голосіївському районі Києва. Пілотний проект називається QDRO – terraced house. Стильні сучасні будинки вписуються в природний ландшафт «Коника», розташованого поруч з Національним природним заказником «Жуків острів».

Всередині будинків вже зроблений ремонт, і «начинка» відповідає очікуванням молодих сімей, які ведуть активний спосіб життя. Триповерховий будинок розрахований на прийом численних гостей, галасливі вечірки і тихі сімейні вечори перед каміном, ігри з дітьми у дворі і BBQ в будь-який час року.

Доглядати за будинками QDRO - terraced house легко: всередині встановлений центральний пилосос Decovac, який швидко і безшумно прибирає на кожному поверсі. Ніякої рециркуляції пилу, а значить, повітря в кімнатах залишається здоровим, що важливо для людей, які страждають алергією.

Економія і екологічність – частини одного цілого?

ZV Development будує теплі будинки, використовуючи технології, які зарекомендували себе в розвинених країнах.

Основний матеріал, з якого зроблені стіни - дерево. Це поновлюваний ресурс з безліччю циклів розморожування і заморожування. А ще дерев'яні стіни забезпечують мінімальну втрату тепла.

Prefab-панелі включають кілька шарів утеплювачів, абсолютно нешкідливих для здоров'я. Потовщені віконні профілі (92 мм) також скорочують витрати на опалення. Але головним елементом енергоефективності став тепловий насос, встановлений в кожному домоволодінні QDRO - terraced house.

Геотермальний тепловий насос замінює всю кліматичну техніку в будинку. У бойлерах і кондиціонерах немає необхідності: постійна температура підтримується взимку і влітку.

Для установки насоса на ділянці пробурюються свердловини глибиною 60-70 метрів і діаметром 10 сантиметрів. Туди закладаються об'єднані шланги і потім виводяться в будинок. У шланги запускається розчин гліколю. Геотермальний зонд «забирає» тепло земних надр і акумулює його для нагріву підлог в будинку. Чим тепліше стіни, тим менше зондів встановлюють.

Економія ресурсів не ознака бідності, а шанобливе ставлення до природи

Теплова енергія землі – ресурс нескінченний. При використанні такого насоса немає викидів в атмосферу або твердих відходів. Що стосується економії - порівнюйте самі.

У порівнянні з електроопаленням використовується на 75% менше електроенергії, газове опалення обійдеться вдвічі дорожче. Твердопаливне опалення програє по економічності в 5-6 разів.

Маловідома в Україні технологія широко поширена в Європі і США. Крім енергії надр, використовуються також насоси типу «повітря-вода» (для установки не потрібні свердловини) і «вода-вода».

Довідка. Нещодавно будівельна компанія «Золоті ворота» змінила назву на ZV Development. Ребрендинг став новою відправною точкою для девелопера з 27-річним досвідом роботи на ринку. Серед успішних проектів компанії – котеджні містечка «Коник» (м.Київ) та «Альпфйка» (с.Підгірці, Київська обл.).

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X