Завод Порошенка спростував інформацію про виведення активів перед продажем

28 вересня 2018, 09:31

Завод Кузня на Рибальському у разі дозволу з боку Антимонопольного комітету України (АМКУ) буде продано покупцеві як цілісний майновий комплекс.

Про це повідомили у прес-службі підприємства агентству Інтерфакс-Україна.

За даними прес-служби, Буд-Реновація є товариством, єдиним власником якого є завод Кузня на Рибальському, тому підлягає відчуженню разом із ним.

Відео дня

Крім того, завершується повернення (зворотний викуп) завод Кузня на Рибальському земельної ділянки у Центрального вокзалу столиці. Завод буде продано як єдиний комплекс.

"Угода має прозорий характер, його супроводжує всесвітньо відома аудиторська компанія Ernst & Young. Група ТАС як потенційний покупець публічно підтвердила свої наміри, що свідчить про високий рівень довіри між учасниками майбутньої угоди і про взаємну відповідальність щодо своїх зобов'язань", - відзначають у прес-службі.


Компанія Буд-Реновація заснована три місяці тому самим заводом Кузня на Рибальському, а її кінцевими бенефіціарами також є Петро Порошенко та Ігор Кононенко.


Раніше повідомлялося, що президент України Петро Порошенко продає свій суднобудівний завод Кузня на Рибальському вітчизняному покупцеві після згоди Антимонопольного комітету. Ряд ЗМІ поширив інформацію про відчуження майна заводу Кузня на Рибальському на користь компанії Буд-Реновація.

27 вересня, группа ТАС заявила, що досягла попередньої домовленості про придбання заводу Кузня на Рибальському.


Завод Кузня на Рибальському (раніше - Ленінська кузня) - одне з відомих на ринку підприємств суднопрому України. Найбільший акціонер Заводу Кузня на Рибальському - фонд Прайм Ессетс Капітал Петра Порошенка з пакетом 82,5% акцій. Ще 11,5% акцій підприємства належить фонду ВІК Ігоря Кононенка.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X