Купівлею заводу Більшовик цікавляться більш як 15 інвесторів. Серед претендентів — великий одеський забудовник

8 жовтня 2021, 18:26

У Фонді держмайна заявили, що покупкою колишнього заводу Більшовик цікавляться понад 15 інвесторів. Серед претендентів на покупку заводу — одеська будівельна компанія Kadorr Group.

Понад 15 потенційних інвесторів цікавляться придбанням заводу Більшовик (АТ Перший київський машинобудівний завод, ПКМЗ) на приватизаційному аукціоні.

Про це заявили в пресслужбі Фонду держмайна, передає Інтерфакс-Україна.

Відео дня

«Вже понад 15 потенційних інвесторів виявили зацікавленість в цьому активі, про що свідчать підписані ними угоди про нерозголошення інформації для отримання детальних даних по об'єкту», - зазначили у Фонді.

У Фонді відзначили, що провели комплексну роботу для стабілізації цього активу, повернув незаконно відчужене майно та забезпечили глибокий аудит підприємства.

Як передає Інтерфакс-Україна, з посиланням на дані в системі НКЦПФР, серед претендентів на покупку заводу - одеська будівельна компанія Kadorr Group.

Компанія має намір придбати 44 млн 579 тис. 720 шт. простих іменних акцій, що становлять 100% статутного капіталу колишнього заводу Більшовик.

Водночас в ФДМ заявили про спроби перешкоджати прозорої приватизації підприємства. Фонд називає ці спроби свідченням «безпорадності відлучених від масштабного держактиву тіньовиків».

За даними Єдиного держреєстру юросіб та фізосіб-підприємців, засновниками і кінцевими бенефіціарами ТОВ Кадорр Інвест зі статутним капіталом 1 млн грн є Аднан Ківан (50%) і Ольга Павлова (50%).

Нагадаємо, що приватизаційний аукціон з продажу колишнього заводу Більшовик пройде 27 жовтня. На торги будуть виставлені 100% акцій заводу за стартовою ціною 1,39 млрд грн.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X