Нерухомість та мистецтво. Засновник Evergrande продав особисті активи на $1,1 млрд, щоб розплатитися з боргами компанії

18 листопада 2021, 18:10

Засновник великого китайського забудовника Evergrande, який знаходиться на межі банкрутства, продав своїх активів на $1,1 млрд через борги компанії.

Засновник китайського забудовника Evergrande Хуей Ка Янь (Сюй Цзяїнь - у мандаринському діалекті) продав особисті активи на суму понад 7 млрд юанів ($1,1 млрд), щоб допомогти компанії розплатитися із боргами.

Відео дня

Про це пише CNN Business із посиланням на китайські ЗМІ.

Повідомляється, що Хуей Ка Янь продав кілька будинків у Гонконгу, Гуанчжоу та Шеньчжені, а також кілька приватних літаків.

Зазначається, що кошти, які Хуей Ка Янь почав збирати для Evergrande з початку липня, використовуються для « підтримка основних операцій величезної бізнес-імперії».

"В цей час Хуей Ка Янь особисто збирає гроші, щоб продовжити діяльність Evergrande", - підкреслив один із співрозмовників китайського видання.

Як пише Reuters з посиланням на джерело, задля вивільнення ліквідності китайський мільярдер також продав твори мистецтва та каліграфії зі своєї колекції.

Раніше повідомлялося, що Evergrande почав розпродаж бізнес-джетів , щоб розплатитися із боргами. На початку листопада також повідомлялося, що забудовник продав акції медіакомпанії HengTen Networks Group на $145 млн напередодні чергового терміну виплат за доларовими облігаціями

Нагадаємо, що в середині вересня проблеми китайського забудовника Evergrande спричинили падіння фінансових ринків.

У середині жовтня Evergrande сплатив відсотки облігацій на $83,5 млн за кілька днів до терміну, після якого міг бути оголошений формальний дефолт компанії.

Влада Китаю вимагала від засновника Evergrande Хуей Ка Яна використати власні кошти для погашення боргів забудовника.

Evergrande – другий за величиною забудовник у Китаї. Його сукупний борг перевищує $300 млрд.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X