Визначено short-list номінантів премій Персона року в ритейлі і Персона року в девелопменті

6 вересня 2018, 17:56

Урочиста церемонія нагородження найкращих ритейлерів і девелоперів Retail & Development Business Awards 2018 пройде 14 вересня в Києві, в КВЦ Парковий, з 19 до 23 години

Під час другого щорічного конкурсу Retail & Development Business Awards 2018 будуть нагороджені найкращі компанії сфери ритейлу і найкращі ТРЦ у 24-х номінаціях. Окремо будуть нагороджені люди, що найбільше зробили для розвитку сфер ритейлу і девелопменту торговельної нерухомості в 2017/18 роках. Short-list номінантів – 5 претендентів на премію «Людина року в ритейлі» і 5 – на премію «Людина року в девелопменті» – складався за підсумками голосування Експертної ради конкурсу.

Відео дня

Кожен експерт міг вказати 5 осіб, чий внесок у розвиток сфер роздрібної торгівлі та комерційної нерухомості за 2017/18 роки, на його думку, найбільш вагомий. Кандидати, які набрали найбільше голосів експертів, потрапили у фінал конкурсу. Переможця серед них визначать гості церемонії нагородження Retail & Development Business Awards 2018 за допомогою інтерактивного голосування.

В цьому році в short-list номінантів на премію «Персона року в ритейлі» увійшли:

· Андрій Шутко, директор з розвитку Fozzy Group

· Владислав Чечоткін, власник інтернет-магазину Rozetka.ua

· Андрій Логвин, засновник і генеральний директор Kasta.ua

· Ігор Хижняк, генеральний директор Comfy

· Тетяна Семенченко, співвласник мережі студій одягу VOVK

У short-list номінантів на премію «Персона року в девелопменті» увійшли:

· Вагіф Алієв, власник ТЦ Mandarin Plaza, Lavina Mall, Ocean Mall, Blockbuster Mall

· Михайло Меркулов, генеральний директор Arricano Real Estate Plc

· Максим Гаврюшин, комерційний директор Budhouse Group

· Анна Корягіна, комерційний директор CEETRUS Ukraine

· Василь Хмельницький, власник UDP, засновник K.Fund

Церемонія нагородження найкращих збере перших осіб ключових гравців сфер роздрібної торгівлі та комерційної нерухомості, представників інвесторів і фінансових організацій, консультантів і виробників, гостей з ближнього і далекого зарубіжжя.

Друга урочиста церемонія нагородження найкращих компаній сфери ритейлу і торгової нерухомості Retail & Development Business Awards 2018 відбудеться 14 вересня 2018 року в КВЦ Парковий (Київ, Паркова дорога, 16 А).

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X