Виставка «RETAIL&DEVELOPMENT BUSINESS EXPO – 2018» відбудеться 29-30 березня у Києві

27 лютого 2018, 10:00

29-30 березня Асоціація рітейлерів України, профільне об’єднання гравців ринку роздрібної торгівлі та компаній, безпосередньо пов’язаних з рітейлом, проведе у НСК «Олімпійський» Другу міжнародну спеціалізовану виставку індустрії RETAIL & DEVELOPMENT BUSINESS EXPO-2018.

На виставці очікується понад 2500 гостей: власники, топ-менеджмент і лінійні керівники лідерів ринку роздрібної торгівлі та комерційної нерухомості України та інших країн, серед яких Польща, Білорусь, Франція, Німеччина, Австрія, Швеція, Росія, Казахстан, Грузія, Туреччина та Єгипет.

Відео дня

Представники b2b-компаній презентують рішення для рітейлу та девелопменту, що спрямовані на підвищення ефективності роботи, залучення клієнтів, збільшення конверсії, зниження витрат і покращення екологічності.

Захід проходитиме у двох форматах: паралельно з конференцією за участі провідних фахівців у сфері роздрібної торгівлі та торгової нерухомості буде розгорнута масштабна експозона.

Чому варто відвідати виставку?

· У експозиції задіяні 2 виставкові зали, де будуть представлені 75 компаній. Серед експонентів уже заявлені міжнародні девелопери Arricano, Immochan Ukraine, Budhouse Group, компанії Pizza Celentano, Svitlotek, Shen і RDA, ТЦ Піраміда, а також загальнонаціональний український телекомунікаційний провайдер ВОЛЯ.

· Упродовж 2 днів буде проведено 10 конференцій у 2 потоки. У програмі виступів запланована участь 60 спікерів – перших осіб українського рітейлу та девелопменту, що визначають сьогодення і майбутнє вітчизняної роздрібної торгівлі та комерційної нерухомості. Вони поділяться своїм досвідом, презентують нові проекти та проекти, що вже працюють, а також розкажуть про свої успіхи. На завершення кожної із сесій планується провести панельні дискусії, у ході яких слухачі зможуть поставити запитання, що їх цікавлять.

· Актуальні теми, що будуть розглянуті під час конференцій цього року:

- Аналітика ринку. Динаміка та тренди в рітейлі

- Презентації нових торгівельних центрів

- Трансформація торгової нерухомості — від ТЦ к lifestyle молу

- Реконцепція у рітейлі. Нові формати для активних продажів

- Позиціонування рітейлу в епоху digital

- Погляд на локальний ринок праці. Формування корпоративної культури

- Презентація нових міжнародних брендів

- Перспективи розвитку бізнесу за франшизою

- Нові технології та послуги для рітейлу

· На вас чекає спілкування з представниками вітчизняних компаній та нових іноземних рітейлерів, що тільки-но заходять на український ринок. Як показав досвід минулорічної виставки RDB EXPO-2017, це чудова можливість провести переговори та налагодити нові бізнес-контакти. Для зручності комунікації у рамках конференції учасники можуть встановити спеціальний мобільний додаток.

poster
Дайджест головних новин
Безкоштовна email-розсилка лише відбірних матеріалів від редакторів NV
Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

Дата: 29-30 березня, Київ

Місце: НСК «Олімпійський», вул. Велика Васильківська, 55

Придбати квиток можна за посиланням.

Більше інформації про захід: https://rau.ua/news/retail-development-business-expo-2018/.

Показати ще новини
Радіо NV
X