Велика французька мережа гіпермаркетів зібралася запустити в Україні маркетплейс

12 вересня 2018, 09:34

Девелоперський підрозділ французької групи Auchan - компанія Ceetrus може запустити в Україні маркетплейс.

Про це заявила комерційний директор Ceetrus Анна Корягіна, передає retailers.

"Ми також думаємо про маркет-плейс. Це той формат, який вже був впроваджений нашими французькими колегами. Тобто, це можливість представити торговий центр не тільки офлайн, а й забезпечити взаємодію між ТЦ і клієнтами онлайн", - розповіла Корягіна.

Відео дня

Відзначається, що така модель вже працює у Франції з 2015 року. Auchan маркет-плейс у Франції не обмежується тільки електронною торгівлею. Він інтегрований в існуючу крос-канальну стратегію компанії, тому придбання і повернення можливі з фізичних магазинів.

Створення маркетплейса було частиною глобальної стратегії Auchan, пов'язаної з розширенням присутності і в інших країнах. На сайті маркетплейса представлені різні категорії товарів: від продуктів харчування до дитячих іграшок, меблів і техніки.

Згідно Mirakl, бізнес-модель маркет-плейса дозволяє розширити асортимент гіпермаркету без інвестицій в складські приміщення. Першими ритейлерами, які стали продаватися і на маркет-плейс Auchan, стали постачальник кави Les Cafes Henri і шоколад The ​​Knights of Argouges.


Мережа магазинів Auchan присутній в 16 країнах світу. Власником Auchan Group є Асоціація сім'ї Мюлье (Франція). Торгова мережа гіпермаркетів Ашан в Україні складається з 11 об'єктів в 5 областях.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X