В Україні змінили державні норми будівництва

15 травня 2018, 16:51

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства оновлює державні будівельні норми.

Про це повідомив заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Лев Парцхаладзе, передає прес-служба Міністерства регіонального розвитку будівництва та житлово-комунального господарства України.

Відео дня

Зокрема, вводяться нові лінії обмеження забудови - "жовті лінії", що визначають межі максимального поширення завалів житлової, громадської та промислової забудови в разі їх руйнування і можливих надзвичайних ситуацій.

"Для посилення безпеки людей у ​​разі надзвичайних ситуацій ми ввели нові лінії обмеження забудови - "жовті лінії". Вони необхідні для того, щоб виключити можливість перекриття великих доріг і автошляхів у випадках руйнування будівель або інших надзвичайних ситуацій. Тому, згідно з цими змінами, ніж ближче до евакуаційних шляхів буде знаходитися будівля, тим нижче по висоті вона повинна бути. Так, найвищі будівлі або споруди повинні розташовуватися якнайдалі від основних доріг і магістралей", - сказав Парцхаладзе.

Обмеження визначаються при розробці документації територіального планування тільки для категорованих населених пунктів.

Нагадаємо, у березні 2018 року Мінрегіон почав введення поняття "блакитна лінія" для обмеження висотності при забудові територій в населених пунктах.

Показати ще новини
Радіо НВ
X