Привабити іноземців. В Україні запустили маркетплейс для презентації українських виробників за кордоном

13 вересня, 13:59
В Україні запустили маркетплейс Made with Bravery для просування українських продуктів за кордоном (Фото:mohamed_hassan / Pixabay)

В Україні запустили маркетплейс Made with Bravery для просування українських продуктів за кордоном (Фото:mohamed_hassan / Pixabay)

Компанії EVO, Visa та Banda представили маркетплейс українських товарів Made with Bravery.

В Україні презентували маркетплейс товарів, вироблених в Україні українськими виробниками — Made with Bravery.

Про це йдеться у повідомленні компанії EVO.

Маркетплейс представили українські компанії EVO, Visa та Banda, доставкою займеться державна Укрпошта.

Відео дня

На маркетплейсі представлені речі різних категорій для різного віку та статі: одяг, взуття, аксесуари, товари для дому. А також їжа та напої, які мають тривалий термін придатності та можуть доставлятися.

Продавати свої товари можуть українські виробники, які відповідають певним вимогам, — продавцем на маркетплейсі може бути виключно бізнес, який уже зарекомендував себе на ринку України як виробник/продавець товарів найвищої якості.

За словами голови Мінцифри Михайла Федорова, платформа Made with Bravery дозволить бізнесу масштабуватися та знаходити нових клієнтів.

«Маркетплейс Made with Bravery — чудова можливість показати круті товари та продукти українських компаній широкому загалу», — зазначив Федоров.

Також він додав, що запуск маркетплейсу — ще одна можливість для людей з інших країн дізнатися про українських виробників та підтримати Україну.

«Новий онлайн-майданчик українських товарів з доставкою по всьому світу допоможе українському бізнесу експортувати та заробляти гроші за кордоном», - наголосив глава МЗС України Дмитро Кулеба.

Він додав, що під час війни підтримка під час війни надзвичайно важлива підтримка українських компаній, особливо середнього та малого бізнесу.

Зазначається, що 5% вартості кожного придбаного товару маркетплейс передає фандрейзинговій платформі United24. Спеціальна комісія платформи спрямовує ці кошти на актуальні програми відновлення України.

Крім того, при оплаті карткою Visa додатково ще 5% вартості купівлі також перераховуються United24 на підтримку і відновлення держави.

Раніше повідомлялося, що онлайн-ритейлер Rozetka надасть свої склади компаніям для зберігання їх товарів. Раніше таку послугу могли скористатися лише продавці маркетплейсу.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо НВ
X