В Україні відновили базу для порівняння оцінки нерухомості

20 липня 2018, 16:26
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Фонд державного майна України (ФДМ) запустив оновлену Єдину базу даних оцінки нерухомості, яка виключає сумнівні угоди з оподатковуваним майном.

Про це повідомляє прес-служба ФДМ.

"Застосування електронних майданчиків дозволить сформувати реальні ціни на ринку оцінки рухомого і нерухомого майна і виключити зловживання в цій сфері, які набули масштабного характеру", - наголошується в повідомленні.

Відео дня

Згідно з даними відомства, станом на 20 липня, за два дні роботи нової Єдиної бази оцінки, в неї внесені майже 300 звітів. При цьому 10% звітів, які оцінювачі хотіли внести, були відхилені.

"Причина одна: невідповідність ціни. Але оцінювачі мають право звернутися до ФДМ із апеляцією і протягом 10 днів отримати рецензbю на ці звіти, а потім внести їх в базу, якщо рецензія буде позитивною", - йдеться в повідомленні Фонду.

Ще три електронні майданчики проходять тестування і протягом двох тижнів також запрацюють.

У відомстві додали, що Фонд держмайна працює в тісному взаємозв'язку з Нотаріальної палатою України, щоб спільно вирішувати проблемні питання роботи Єдиної бази звітів про оцінку та отримання послуг авторизованих електронних майданчиків.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X