В Україні відкрився перший аутлет-магазин швейцарської мережі спортивних товарів

29 жовтня 2018, 12:58

Українська мережа будівельних гіпермаркетів Епіцентр К відкрила перший мультибрендовий аутлет-магазин швейцарської мережі спортивних товарів Intersport.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби компанії.

Магазин розташований на вул.Берковецька в ​​Києві, його площа становить 2,8 тис. кв. м. Таким чином ритейлер швейцарський розширив мережу в Україні до 23 торгових точок.

Відео дня

"У аутлет Intersport на Берковецькій будуть представлені брендові речі і власні торгові марки Intersport", - зазначила директор Intersport Україна Юлія Максименко.

Нагадаємо, раніше цього року в Україні відкрився магазин великого виробника спортивного одягу і аксесуарів - американського бренду Under Armour.

Ще одна найбільша мережа магазинів спортивного одягу - французький бренд Decathlon - відкриє свій перший магазин в Києві на початку 2019 року в рітейл-парку Петрівка між гіпермаркетами Ашан і Епіцентр.


Епіцентр К створений в 2003 році. Перший його гіпермаркет був відкритий в Києві в грудні того ж року. Згідно зі звітом Антимонопольного комітету за 2017 рік, частка мережі будівельних гіпермаркетів Епіцентр на ринку Києва становить 53%.

За даними Єдиного держреєстру юросіб та фізосіб-підприємців, учасниками Епіцентр К є Олександр Герега (81,1%), Галина Герега (18,7%) і Тетяна Суржик (0,055%). Статутний капітал гіпермаркету становить 158,6 млн грн.


Група компаній Intersport створена в 1968 році. Мережа налічує понад 5,5 тис. магазинів в 44 країнах світу.

У 2015 році Епіцентр К підписала договір про партнерство зі швейцарською IIC-Intersport International Corporation GMBH, яка виступає одним з лідерів світової торгівлі спортивними товарами.

Показати ще новини
Радіо NV
X