Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

В Україні представлений новий тренд на ринку житла – нерухомість Класу А

9 грудня 2016, 13:49
695
Новини компаній
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
У Києві стартують продажі в першому на ринку багатофункціональному житловому комплексі Класу А – «А52», який зводиться девелоперською групою компаній DIM (Development Investment Management) в центрі міста, на вул. Січових Стрільців

Клас А – це інноваційна концепція енергоефективного житла, що поєднує в собі раціональні переваги бізнес- і преміум-нерухомості.

Станом на сьогодні на первинному ринку житлової нерухомості Києва і регіону представлено до 540 житлових комплексів у сегментах економ-, комфорт-, бізнес- і еліт-класів. За даними CDS , в поточних обсягах частка ринку елітної житлової нерухомості – бізнес- і преміум-класу – становить 18,7% і 5,9% відповідно, і попит на них продовжує зростати. Разом з тим зростають і вимоги до цих класів житла безпеки, енергоефективності, нестандартності архітектурних проектів та ін. Експерти ринку відзначають зростання попиту в першу чергу на рішення, які інтегрували зручність преміум-житла, унікальні дизайнерські рішення та в той же час цінову привабливість бізнес-класу.

 

Клас А володіє рядом таких переваг, реалізованих в ЖК « А52 »:

  1. Розташування в діловому центрі мегаполісу з розвиненою транспортною та комерційною інфраструктурою: ЖК « А52 » знаходиться в епіцентрі культурного та ділового життя столиці, в межах пішої доступності від її головних визначних пам'яток: Софії Київської, Золотих воріт, Андріївського узвозу, Михайлівського Золотоверхого собору, Свято-Покровського монастиря і багатьох інших.
  2. Енергоефективність Класу А: посилена теплоізоляція за рахунок шару мінераловатного утеплювача товщиною 160 мм (в більшості інших ЖК преміум-класу – не більше 150 мм), енергозберігаючі склопакети, ефективне LED-освітлення, ліфти з оптимізованим рівнем енергоспоживання і ін). У « А52 » висока енергоефективність передбачена параметрами інженерного обладнання та конструкції будинку, які забезпечують оптимальний мікроклімат з низькою витратою енергії. Як результат – зниження витрат на електроенергію, опалення та гаряче водопостачання.
  3. Новий рівень комфорту: у « А52 » буде представлений цілий ряд рішень для зручності жителів комплексу (лобі з лаунж-зоною, консьєрж-сервіс, експлуатовані покрівлі з зоною відпочинку та доступом для всіх мешканців, високий рівень шумоізоляції, панорамне засклення, підземний паркінг та ін).
  4. Унікальна архітектура: автором сміливих архітектурних ідей у рамках проекту « А52 » виступив відомий український архітектор Віталій Васягін, а бездоганне втілення проектних рішень є черговим досягненням фахівців архітектурної компанії AVN Capital , яка входить до складу групи компаній DIM .
  5. Інноваційність та екологічність: у « А52 » будуть використані сучасні технології будівництва та високоякісні будівельні матеріали, пересування по поверхах комплексу забезпечать інноваційні ліфти фінської компанії KONE, в зоні паркінгу передбачена інфраструктура для підзарядки електромобілів.
  6. Різноманітність планувальних рішень: в ЖК « А52 » будуть представлені більше 20 унікальних планувань квартир.
  7. Комплексна система безпеки: у всіх зонах житлового комплексу « А52 » передбачені цілодобова охорона і відеоспостереження, контроль доступу в ліфти і на поверхи.

Ключові характеристики житлового комплексу «А52»

 

Адреса: вул. Січових Стрільців, 52А, 52Д

Площа будинку: 27 403 кв. м

Кількість секцій: 2

Кількість поверхів: 17

Кількість квартир: 231

Площа квартир: від 36 кв. м до 260 кв. м

Висота стелі: до 3,6 м

Підземний паркінг

 

 

– « А52 » відкриє нову сторінку в розвитку столичної нерухомості – кофмортабельну, інноваційну, енергоефективну. Це житло для амбітних людей, що цінують баланс престижу і раціональності, чий ритм життя пов'язаний з діловим центром столиці. Ми створили інноваційний тренд на ринку нерухомості і сподіваємося, що він стане новим стандартом елітного житла і буде оцінений аудиторією, – зазначив співвласник групи компаній DIM Олександр Насіковський.

Старт продажів в новому житловому комплексі « А52 » відбудеться в грудні 2016 року.

Завершення будівництва житлового комплексу « А52 » заплановано на IV квартал 2018 року.

 

Офіс продажів: 044 500 52 52

a52.com.ua

Візитною карткою DIM стали такі проекти житлової нерухомості, як ЖК «Родинний» і «Соборний» (Бровари), а також РК «Автограф » і «А52» (Київ).

Головне

article_img
H&M відкриє свій перший магазин в Україні вже цього літа

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Щодня ввечері вам буде приходити добірка кращих матеріалів за день

Підписатися