Укрзалізниця створила новий контролюючий орган

14 квітня 2017, 09:32
Правління публічного акціонерного товариства Укрзалізниця 12 квітня прийняло рішення про створення нової філії - Центр діагностики залізничної інфраструктури

Про це повідомила компанія, передають Українські новини.

Як зазначається, філія буде розташована у Києві і створена з метою підвищення операційної ефективності структурних підрозділів Укрзалізниці, обслуговуючих залізничну інфраструктуру; централізації управління засобами діагностики інфраструктури; комплексної діагностики інфраструктури та віддаленого моніторингу.

Відео дня

Основними функціями філії будуть: обстеження та визначення технічного стану залізничних колій; перевірка параметрів автоматичної локомотивної сигналізації, мереж поїзного радіозв'язку і засобів контролю технічного стану рухомого складу під час руху поїздів; діагностика та випробування контактної мережі та високовольтного обладнання, інших об'єктів інфраструктури.

Також у функції підрозділу будуть входити експлуатація і ремонт засобів вимірювальної техніки та випробувального обладнання; забезпечення ефективного функціонування та розвитку виробничо-технологічного комплексу залізничного транспорту загального користування.

Нагадаємо, що 29 березня Укрзалізниця вирішила створити філію Енергоремтранс, що відповідає за зміст, ремонт і будівництво елементів електропостачання галузі.

У лютому Укрзалізниця створила філію, що відповідає за пасажирські перевезення.


2016 рік Укрзалізниця закінчила з прибутком 303 млн гривень (2015 рік компанія закінчила зі збитками 16,8 млрд гривень). ПАТ Укрзалізниця розпочало свою господарську діяльність з 1 грудня 2015 року.

До складу Укрзалізниці входять Донецька, Львівська, Одеська, Південна, Південно-Західна та Придніпровська залізниці, а також інші підприємства і організації єдиного виробничо-технологічного комплексу, що забезпечують перевезення вантажів і пасажирів.
Показати ще новини
Радіо НВ
X