Українці купили рекордну кількість електроніки за тиждень "чорної п’ятниці"

6 грудня 2018, 17:12

З 19 до 25 листопада оборот продажів побутової техніки та електроніки в Україні 2,5 млрд грн, що на 146% більше, ніж за попередній тиждень.

Такий показник став найбільшим за весь період проведення щотижневого дослідження Point of Sales Tracking GfK Ukraine.

Найпопулярнішими товарами на ринку стали смартфони, продажі яких зросли на 108%, порівняно до попереднього тижня. У минулому році смартфони в "чорну п’ятницю" зросли лише на 50%. У середньому, ціна кожної окремої моделі смартфона зменшилась на 6% відносно попереднього тижня.

Відео дня

Найбільше зростання показав ринок телевізорів - за тиждень "чорної п’ятниці" він виріс на 261%, тоді як у 2017 році - на 171%. Найпопулярніша модель тижня продавалась в середньому із 16%-вою знижко.

Продажі холодильників зросли на 219%. Українці купили в три рази більше холодильників, ніж на попередньому тижні. Реальне середнє зниження ціни найпопулярнішої моделі тижня склало 12%, інших популярних моделей - 10%.

За тиждень українці купили втричі більше пральних машин, ніж попереднього тижня. Темп зростання в грошах склав 168%, а найпопулярніша модель продавалась зі знижкою 14%.

Продажі пилососів зросли на 169%. Зниження ціни на найпопулярнішу модель склало 25%, реальне середнє зниження ціни на бестселери тижня сягало 43%.

На ринку ноутбуків спостерігалось зростання продажів на 82% у грошах і майже подвійне зростання у натуральному вимірі. Середнє зниження ціни на найпопулярнішу модель становило 6%.

Для порівняння, минулого року зростання тижня "чорної п’ятниці" до попереднього тижня склало 80%. Він був на 50% успішнішим, ніж у 2017 році.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X