У столичному ЖК запустили єдину в Києві алею з фонтанами

26 вересня 2017, 16:40
PR

22 вересня 2017 року відбулося офіційне відкриття 3 будинкe другої черги житлового комплексу преміум-класу "Бульвар Фонтанів"

У ході святкування гостям і жителям комплексу презентували єдиний в Києві каскад світло-музичних фонтанів завдовжки 150 метрів .

ЖК "Бульвар Фонтанів" розмістився на ділянці площею більш ніж 4 гектари в Печерському районі столиці. Проект реалізується девелоперською компанією City One Development за сучасною моделлю City Resort. Дана концепція передбачає організацію максимально комфортного і безпечного внутрішнього простору житлового комплексу. Двір без машин забезпечує підземний трирівневий паркінг на 900 машиномісць, консьєрж-сервіс – цілодобове обслуговування жителів, а ось алея фонтанів стане головним місцем відпочинку і релаксації.

Відео дня

"Ми намагалися зробити якусь родзинку і вирішили, що саме фонтан стане основним у життєдіяльності комплексу. Вода – особлива стихія і фонтани будуть центром буття для кожного жителя, забезпечуючи відчуття комфорту і безпеки. Доступ транспорту на територію обмежений, таким чином в зоні відпочинку забезпечено екологічність і безпеку. Таке рішення допомогло створити позитивну картину перебування для самих жителів ", – розповів під час урочистого відкриття алеї фонтанів генеральний директор City One Development Сергій Перчак.

У ЖК забезпечена невелика щільність забудови, а також впроваджена популярна в світі архітектурна концепція "двір без машин". Сучасні мешканці цінують можливість відпочити у дворі, вільному від транспорту, і без страху перед машинами, що постійно гасають, відпустити дітей у закритий і охоронюваний двір.

Третій будинок "Бульвару Фонтанів" включає 139 квартир з великими площами і шикарним видом на головну пам'ятку – алею фонтанів. З відкриттям жителів привітала оперна співачка Марія Максакова. Під супровід шоу фонтанів вона виконала кращі хіти світової оперної класики. Також вечір прикрасили талановиті "Віртуози Києва" і музичне тріо LaFesta.

"Фонтани – унікальний проект, спеціально розроблений для нашого комплексу. В системі встановлена програма, яка моделює, з урахуванням мелодії, певні поштовхи води і їх гру. Можна персонально внести певну концепцію, а можна залишити її на розсуд самого комп'ютера, і він буде моделювати роботу фонтану в залежності від мелодії ", – зазначив Сергій Перчак.

Алея складається з декількох рівнів фонтанів з трьома великими чашами. У ній також передбачені майданчики для відпочинку з дітьми і зелені зони біля води, в яких можна розслабитися, спостерігаючи під звуки музики за різнобарвною грою різних струменів води. Останні, до речі, сягають максимальної висоти в 6 метрів. Девелопер проекту на цьому не зупиняється і продовжує розвиток і вдосконалення комплексу.

"На сьогоднішній день проект не завершений. Ми продовжимо будівництво нових квартир паралельно з розвитком додаткових сервісів для теперішніх і майбутніх мешканців "Бульвару Фонтанів". В інфраструктуру комплексу увійде дитячий садок, який створить певний мінімум комфортабельності в цьому комплексі", – додав Сергій Перчак.

Як розповіла керівник центру продажів ЖК "Бульвар Фонтанів" Світлана Касамара, будівництво дитячого садка вже почалося і планується, що через 1,5 року він прийме перших дітей. Варто зазначити, що на території комплексу вже діє дитячий центр, також девелопер обіцяє облаштувати дитячі кімнати в лаунж-зоні на терасі. Зараз вона знаходиться в активній стадії будівництва, і буде включати домашній кінотеатр, зону для проведення зустрічей - ділових і неформальних - а також на самому даху розміститься зона барбекю.

poster
Дайджест головних новин
Безкоштовна email-розсилка лише відбірних матеріалів від редакторів NV
Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

"Для нас завжди критерієм при виборі житла була відсутність негативних емоцій. Буває, від знайомих можна почути, що в снігопад у дворі не прибраний сніг, неможливо нормально виїхати через ожеледицю з паркінгу, не можна вийти у двір погуляти з дитиною, тому що там припарковані машини. Тут весь цей негатив відсутня, ми отримуємо високий сервіс за замовчуванням, і вимагати його не доводиться ", - прокоментувала мешканка ЖК" Бульвар Фонтанів "(...).

Показати ще новини
Радіо NV
X