Stolitsa Group завершить покупку ще 54,25% ринку Столичний

8 травня 2020, 12:36
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

По завершенню угоди Stolitsa Group буде володіти 76,75% статутного капіталу ринку.

Група компаній Stolitsa Group має намір звернутися в Антимонопольний комітет України із заявою про надання дозволу на придбання контролю над компанією Ринок сільськогосподарської продукції Столичний. Про це йдеться в заяві на сайті компанії.

Відео дня

Stolitsa Group завершить придбання 54,25% статутного капіталу ринку Столичний протягом трьох місяців. З цієї причини компанія звертається в АМКУ із заявою про надання дозволу на придбання контролю відповідно до вимог чинного законодавства.

Повідомляється, що Stolitsa Group підписала угоду з бенефіціарним власником 54,25% статутного капіталу підприємства Олександром Стельмахом про викуп його частки в січні 2019 року.

У повідомленні компанії наголошується, що основною метою викупу є розширення напрямків діяльності ринку Столичний, оздоровлення його фінансово-господарського становища, а також реструктуризація боргів підприємства.

Після завершення угоди в власності Stolitsa Group виявиться 76,75% статутного капіталу ринку сільськогосподарської продукції Столичний. У групі компаній підкреслили, що зміна мажоритарного власника ніяк не відіб'ється на працівниках, контрагентів, орендарів торгових площ і клієнтів ринку.

Станом на лютий 2020 ринок Столичний мав заборгованість перед кредиторами в розмірі 235 млн. Грн, а в березні наростив її до 412 млн. гривень.

Редактор: Люба Балашова

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X