У Польщі планують оподаткувати покупки на AliExpress

6 вересня 2018, 10:15

Міністерство фінансів Польщі планує посилити систему, що дозволяє електронні покупки за межами Європейського Союзу без сплати податків.

Про це пише Rzeczpospolita, передає Delo.ua.

Так, Мінфін Польщі уже створив робочу групу, яка аналізує впровадження нових рішень.

Згідно з неофіційною інформацією, бюджет Польщі втрачає величезні суми грошей від несплати податків через покупки поляків в інтернет-магазинах за межами ЄС. За рік втрати сягають 1 млрд злотих (майже $270 млн) неоплачених ПДВ і мит.

Відео дня

Відповідно до митного законодавства Польщі, всі відвантажувальні замовлення, незалежно від форми, вякій вони представлені, підлягають оподаткуванню.

При цьому польська пошта виступає проти змін в e-commerce, оскільки нові формальності означають додаткові зобов'язання і великі витрати.

Разом з AliExpress, який користується все більшою популярністю в Польщі, в Китаї багато торгових сайтів, але провідних, які виконують замовлення в Європу без високих витрат на доставку, там мало. Це, наприклад, Gearbest, Zapals або LightInTheBox.

Зазначимо, що у різних країнах діють різні правила для захисту від неоподатковуваної інтернет-торгівлі.

Наприклад, Швеція визнає, що кожна посилка з Китаю містить продукт і оподатковується. В результаті кількість посилок знизилася на 20-30%.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X