У Кличка вирішили створити власну мережу продуктових МАФів

6 березня 2019, 12:27

У Києві створять мережу магазинів із соціально затребуваними продуктами

Столична влада проведе інвестиційні конкурси для реалізації проекту зі створення об’єктів роздрібної торгівлі продуктами харчування, що користуються найвищим споживчим попитом. Про це повідомляє прес-служба КМДА.

Відео дня

Розміщення мережі магазинів передбачено в тимчасових спорудах у межах пішої доступності від житлових будинків у десяти районах столиці. Попередньо асортимент товарів складатиметься з соціально затребуваних сортів хліба, м’яса птиці, яєць, молока та молочних продуктів.

Замовником проекту визначено Департамент промисловості та розвитку підприємництва. Підготовчі (передінвестиційні) роботи для проведення інвестиційних конкурсів у частині розробки орієнтовних техніко-економічних показників, передпроектних пропозицій до умов конкурсу здійснюватиме КП Київське інвестиційне агентство.

Раніше між міською владою та ПрАТ Київхліб було підписано меморандум про продовження реалізації хлібу в столиці за спеціальними зниженими цінами у 150 об’єктах роздрібної торгівлі, встановлених у рамках раніше укладених інвестиційних договорів.

Раніше повідомлялося, що всі легально встановлені точки дрібнороздрібної торгівлі в Києві отримають спеціальні голограми про підтвердження законності.

Показати ще новини
Радіо NV
X