У Києві забудовника Шевченківського кварталу оштрафували на мільйон гривень

24 травня 2016, 12:05
Київський апеляційний суд визнав правомірними дії Державної архітектурно-будівельної інспекції України (ДАБІ), яка наклала штраф у розмірі понад 1 млн грн за самочинне будівництво по вул. Українській 6 в Шевченківському районі столиці, повідомляє прес-служба інспекції

Зазначається, що в результаті позапланової перевірки будівництва багатоповерхівки з вбудованими приміщеннями громадського призначення та гуртожитку для студентів за вказаною адресою було виявлено, що генпідрядна організація ТОВ Вендер проджект на замовлення ТОВ ВКФ ФАРБИ УКРАЇНИ здійснює будівництво V категорії складності без дозволу на виконання будівельних робіт.

Відео дня

"ТОВ ВКФ Фарби України оштрафоване на суму більше 1 млн. грн. Однак, замовник звернувся до суду, оскаржуючи рішення ДАБІ. Окружний адміністративний суд міста Києва та Київський апеляційний адміністративний суд визнали дії Держархбудінспекції правомірними", - додали представники ДАБІ.

За адресою вул. Українська, 6 (Новоукраїнська, 24) у Києві ведеться будівництво житлового комплексу Шевченківський квартал.

Фото: s-kvartal.kiev.ua

Фото: s-kvartal.kiev.ua Фото:

Раніше повідомлялося, що Суд постановив знести багатоквартирний самобуд під Києвом.

НВ

Показати ще новини
Радіо НВ
X