У Києві зросли продажі нового житла

13 лютого 2018, 12:52

У 2017 році на первинному ринку житлової нерухомості Києва було укладено на 8% більше угод купівлі-продажу порівняно з роком раніше - 31 389 угод.

Про це заявили в консалтинговій компанії Українська торгова гільдія, передають Українські Новини.

При цьому до цю статистики не включені інвестиційні договори, які укладають більшість забудовників, коли оформлення договору і самої угоди розділені в часі.

Відео дня

За словами заступника керівника департаменту стратегічного консалтингу Української торгової гільдії Костянтина Олійника, житловий фонд в Києві складається з 1 млн квартир загальною площею 63,5 млн кв. м.

Серед тенденцій ринку експерт називає зниження бюджету покупки, зниження площі квартир, що купуються, і зростання вимог покупців до якості нерухомості.

При цьому в столиці спостерігається тенденція до скорочення житлового фонду за рахунок старого житла і переведення житлової нерухомості в категорію нежитлової (наприклад, у торговельну нерухомість).

Крім того, Київ є містом з позитивною динамікою зростання населення.

Відзначимо, що раніше в ARPA Real Estate повідомили про найгірші результати будівельної галузі в Києві за останні п'ять років. Так, в столиці у 2017 році було продано 2350 квартир на первинному ринку і 3210 - на вторинному. При цьому в 2016-му за цей же період було укладено 4515 і 4960 договорів про продаж.


Українська торгова гільдія надає консалтингові послуги в сфері нерухомості. Компанія працює на ринках України, Грузії, Росії, Молдови та Білорусі.

Показати ще новини
Радіо NV
X