Труханів острів пропонують оголосити ландшафтним заказником

17 квітня 2019, 11:03

Територія майбутнього ландшафтного заказника – 14 озер, листяний ліс, рідкісні види рослин і тварин

Постійна комісія Київської міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування підтримала проект рішення про оголошення ландшафтним заказником місцевого значення Труханів острів, повідомила прес-служба КМДА.

Відео дня

Запропонований проект рішення передбачає оголошення території острова Труханів та острова Міжмостний орієнтовною площею 27,44 га  ландшафтним заказником місцевого значення. Землекористувачами цієї території є КП  Дарницьке лісопаркове господарство та КП Плесо.

"Територія майбутнього ландшафтного заказника – 14 озер, листяний ліс, рідкісні види рослин і тварин. Дуже важливо вберегти цю територію від недобросовісних забудовників. А надання статусу природно-заповідного фонду Трухановому острову якраз унеможливить використання цих земель для забудови та меліорації", - зазначив голова постійної комісії Київради з питань містобудування Олександр Міщенко.

Необхідність створення ландшафтного заказника депутати міськради також аргументують тим, що на цій території перебувають види рослин та тварин, які внесені до Конвенції про охорону дикої флори та фауни й природних середовищ в Європі та Червоної книги України. 

Проект рішення мають розглянути на пленарному засіданні Київради.

Показати ще новини
Радіо НВ
X